facebook twitter Google Plus
Babamın Günahları 2. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Babamın Günahları 2. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Abdullah Oğuz'un yönetmenliğini yaptığı Kadir Doğulu, Melisa Sözen ve Mustafa Uğurlu'nun başrollerini paylaştığı Babamın Günahları 2. bölümüyle 17 ocak çarşamba akşamı ekranlara geliyor. Hayattan bir beklentisi kalmayan Ozan yıllar önce ayrıldığı hayatının aşkı Yeşim beklenmedik bir anda karşılaşır. Yeşim Ozan'dan bir kızı olduğunu söyleyince Ozan için yeni bir umut kapısı açılmıştır. Ozan kızının aynı zamanda ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrenir. Onun hayatı için kendisini tehlikeye atacaktır.


Babamın Günahları dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Babamın Günahları 2. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Babamın Günahları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Babamın Günahları 2. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Babamın Günahları 2. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Babamın Günahları 2. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Babamın Günahları 2. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Babamın Günahları 2. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Babamın Günahları 2. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Babamın Günahları 2. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Babamın Günahları 2. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Babamın Günahları 2. Bölüm 2. Fragmanı özeti